Pik
Сьогодні, 15 серпень 2020
29.07.2020
349
0

Закінчується прийом проєктів для участі у громадському бюджеті Херсона

Закінчується прийом проєктів для участі у громадському бюджеті Херсона

Сьогодні закінчується прийом проєктів від мешканців міста  для участі у громадському бюджеті Херсона. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Проєкти можна подати через Е-сервіс на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів, у розділі «Громадський бюджет» за посиланням kherson.pb.org.ua, відповідно до вимог нового Положення:

1. Проєкти, реалізація яких відбуватиметься коштом громадського бюджету у місті Херсоні, може подати будь-який дієздатний громадянин України – член територіальної громади віком від 16 років (станом на дату подання проєкту).

2. Для проєктів, реалізація яких відбуватиметься коштом громадського бюджету у місті Херсоні, необхідно заповнити бланк за формою згідно з додатком 1 до цього Положення в електронній формі, шляхом заповнення відповідної форми на Е-сервісі. Сукупність файлів, які розміщуються на Е-сервісі, не повинна перевищувати 100 МБ, один файл – не більше 10 МБ. Електронний файл бланка за формою згідно з додатком 1 завантажується автором проєкту на Е-сервіс.

3. Від одного автора протягом одного бюджетного року може надходити не більше трьох малих проєктів та трьох великих проєктів і вони мають стосуватися об’єкта, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Херсона (наприклад, вулиці, парки, сквери, виключно місця загального доступу та користування мешканців міста Херсона), за різними адресами.

4. Проєкт має, впродовж 7 календарних днів з дня подачі, отримати підтримку голосами не менше 15 жителів громади для малих проєктів та 50 - для великих, які відповідають вимогам, зазначеним у підпункті 6 пункту 2 розділу 1 (крім автора/авторів), ідентифікованих через Е-сервіс розділу офіційного сайту Херсонської міської ради та її виконавчих органів«Громадський бюджет».

Проєкти, які не набрали необхідну підтримку, матимуть номер, але не висвітлюватимуться через Е-сервіс.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину