Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
13.07.2016
132
0

Заяви Юлі в Херсоні увірвали терпець Гордєєва

Заяви Юлі в Херсоні увірвали терпець Гордєєва

«Я зазвичай ніколи не займаюся обговоренням людей, яких немає поряд зі мною. Але коли Юлія Володимирівна прилетіла на чартерному літаку в аеропорт Херсона, який ми запустили, проїхала дорогою, яку ми сьогодні будуємо, приїхала в сільський клуб Станіслава, який ми відремонтували і зробили там опалення, а потім вийшла на центральну площу і моє прізвище згадала в негативних тонах, то я терпіти таких речей не буду!» - заявив вчора в ефірі програми «Від першої особи» на каналі «Скіфія» голова ХОДА Андрій Гордєєв.

Губернатор Херсонщини зазначив, що його особливо обурює ситуація, коли люди прилітаючи на приватних літачках, розповідають, як нам тут в нашому регіоні жити. Причому прилітають у ту інфраструктуру, яку ми тут створюємо.

«Я звертаюся до всіх земляків. Шановні друзі, ми маємо розуміти, хто є хто на нашій херсонській землі. Сьогодні на Херсонщину приїжджають багато політичних лідерів, тому що їм потрібні штики в парламенті, щоб будоражити країну. Їхні інтереси зосереджені на вул. Грушевського, де вони своїми іграми добиваються політичних та фінансових вигід. Ніхто з цих набридлих політиків не буде перейматися будівництвом доріг на Херсонщині, підготовкою до опалювального сезону, меліорацією та проблемами сіл. Це все одно будемо робити ми з вам.

Тому нам потрібні люди, які мають свою позицію, які довели, що вони варті того, щоб захищати інтереси рідної області. Саме такі люди нам потрібні в українському парламенті. Вони мають бути херсонцями і захисниками Херсонщини», - сказав Гордєєв.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину