Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
05.09.2018
358
0

Заходи щодо ліквідації спалаху АЧС у Херсоні

Заходи щодо ліквідації спалаху АЧС у Херсоні

Як раніше передавав ПІК, у Дніпровському районі Херсона був виявлений спалах африканської чуми свиней. АЧС підтвердили дослідження від 2 вересня.

Спеціалісти ветеринарної медицини Херсонського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в області та спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини проводять заходи відповідно до вимог «Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней», повідомляє ПІК з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в області.

На виконання Плану заходів, з подвір’я особистого селянського господарства вилучено решту свиней у кількості 9 голів, яких було піддано евтаназії та спалено на спеціально виділеному ДНПК місці.

Визначено зону захисту – це територія радіусом 3 км від епізоотичного вогнища, до якої входять адміністративні території сел. Антонівки.

Зона спостереження (нагляду) – територія радіусом 10 км від зовнішніх меж зони захисту, до якої входять адміністративні території м. Херсона (с. Степанівка, с. Молодіжне, сел. Зеленівка, с. Наддніпрянське, Суворовський та Корабельний райони). В зону спостереження також увійшли с. Чорнобаївка, с. Микільське, с. Садово, с. Придніпровське Білозерського району та с. Солонці Ліві, с. Солонці Праві, с. Підлісне, м. Олешки, с. Саги Ліві, с. Саги Праві, с. Пойма, с. Піщановка Олешківського району.

У населених пунктах зони захисту проводиться облік поголів’я свиней.

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину