Pik
Сьогодні, 20 серпень 2019
24.09.2014
104
0

Західні ЗМІ замовчують присутність російських військ в Україні - британський депутат

Західні ЗМІ замовчують присутність російських військ в Україні - британський депутат

Західні ЗМІ недостатньо повно висвітлюють події на сході України, зокрема факт присутності російських військ на території України.

Таку думку висловив у середу на брифінгу в Києві депутат парламенту Великої Британії та голова Британсько-Українського об'єднання Джон Віттінгдейл, передає кореспондент Укрінформу.

"Події на сході України не висвітлюються повністю у ЗМІ моєї країни або західних ЗМІ... Достатня увага не надається фактичній присутності російських збройних сил на території України", - сказав Віттінгдейл.

На його думку, західні ЗМІ не до кінця зрозуміли, що на територію України відбулося вторгнення російських військ. "Ми маємо вжити якомога потужніших заходів, аби дати Росії чітко зрозуміти, що така ситуація є неприпустимою - вторгнення на територію суверенної країни, як це сталося", - додав британський депутат.

Водночас він висловив переконання, що санкції проти РФ необхідно посилити, адже Росія не виконує домовленостей з Україною.

Віттінгдейл також вважає, що вже впроваджені санкції є ефективними, однак не виключає, що їх може бути недостатньо для зміни політики російського лідера Володимира Путіна стосовно України. "Має бути зрозуміло, що за все треба платити. Якщо він (Путін - Ред.) іде цим шляхом, ціна буде тільки підвищуватися. Я особисто наполягатиму на подальших заходах, поки ми не побачимо зміни у російській політиці", - наголосив британський депутат.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину