Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
15.05.2017
230
0

Зафіксовано 10 випадків захворювання на гострий вірусний гепатит А у Білозерському районі

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з 24.02.2017 по 10.05.2017 зареєстровано 10 випадків захворювання на гострий вірусний гепатит А серед мешканців сіл Клапаї та Кисилівка Білозерського району Херсонської області, повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт Держпродспоживслужби.  
Серед хворих 9 дітей. За результатами обстеження контактних осіб виявлено, в тому числі 5 осіб з позитивним результатом на вірусний гепатит А.  Захворілих з діагнозом «Гострий вірусний гепатит А - ?» було госпіталізовано до Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Г.І. Горбачевського.
Групове захворювання виникло у побуті (одне вогнище з чотирма випадками та одне вогнище з 2-ма випадками) та організованому колективі (Кисилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Кисилівської селищної ради), в якому захворіло 8 учнів.
Під час обстеження школи встановлено порушення вимог санітарного законодавства, а саме: незадовільний санітарно-гігієнічний стан приміщень, порушена ізоляція приміщень початкової школи, заклад не забезпечений у достатній кількості санітарно-технічними приладами, не дотримується дезінфекційний режим. У зв'язку з перебоями у водопостачанні для зберігання
запасів води використовуються ємкості, обробка яких проводиться не своєчасно.
У приватних садибах для забезпечення господарчо-побутових потреб, у тому числі для питних цілей, також використовуються стаціонарні ємності, які наповнюються привізною водою та частково з мереж від артсвердловин.
Умови їх спільного використання мешканцями можуть сприяти забрудненню води.
Фахівцями Білозерського районного відділення ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України» відібрано змиви з об'єктів навколишнього середовища, проби харчових продуктів, води для відповідних лабораторних досліджень, результати в роботі. Обстежено контактних та декретованих осіб.
Проведено санітарно - освітню роботу серед персоналу, учнів та батьків школи з питань профілактики кишкових інфекцій, у т.ч. вірусного гепатиту А.
Протиепідемічні заходи тривають. Ситуація перебуває на контролі Держпродспоживсвслужби Херсонської області

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину