Pik
Сьогодні, 25 Червеня 2019
06.05.2019
322
0

Забруднення навколишнього природного середовища у квітні у Херсоні

Забруднення навколишнього природного середовища у квітні у Херсоні

Херсонським ЦГМ ведеться постійний моніторинг забруднення навколишнього природного середовища, а саме: забруднення атмосферного повітря, радіоактивного забруднення навколишнього природного середовища та забруднення поверхневих вод суші, передає ПІК.

За даними лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря в місті Херсоні в квітні спостерігалось перевищення середніх концентрацій по діоксиду азоту в Шуменському мікрорайоні – 4,2 ГДК, на площі Перемоги – 3,3 ГДК, по вул. Перекопській – 1,9 ГДК; по оксиду азоту в Шуменському мікрорайоні 1,4 ГДК; забруднення фенолом перевищувало середню концентрацію в Шуменському мікрорайоні в 1,3 ГДК, на площі Перемоги – 1,1 ГДК, по формальдегіду: в Шуменському мікрорайоні 2,7 ГДК, на площі Перемоги – 1,9 ГДК, по вул. Перекопській – 1,3 ГДК. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року - викиди забруднюючих речовин збільшились по фенолу в 2 рази, по оксиду та діоксиду азоту в 1,5 рази, по іншим інгредієнтам на рівні минулого року.

За даними радіоекологічної лабораторії Херсонського ЦГМ в квітні потужність експозиційної дози гама-випромінення (ПЕД) на пунктах спостережень Херсонської області знаходилась в межах 6-17 мкР/год, що відповідає фоновим значенням (максимально допустиме значення рівня природного фону становить 24 мкР/год). Сумарна бета-активність атмосферних випадінь за попередній місяць складала в середньому по Херсонській області – 1,7 Бк/м2/за добу. Радіаційний фон на всій території області був стабільним.

Лабораторія спостережень за забрудненням поверхневих вод Каховської ГМО в квітні проводила спостереження в Каховському водосховищі в межах Херсонської області від м. Берислав до м. Херсон. Стан поверхневих вод в квітні задовільний. ЛСЗПВ Каховської ГМО Херсонського ЦГМ відслідковує вплив вод Інгульця на води нижнього Дніпра. В квітні істотних змін складу води не спостерігалося.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину