Pik
Сьогодні, 05 Квітня 2020
06.05.2019
888
0

Забруднення навколишнього природного середовища у квітні у Херсоні

Забруднення навколишнього природного середовища у квітні у Херсоні

Херсонським ЦГМ ведеться постійний моніторинг забруднення навколишнього природного середовища, а саме: забруднення атмосферного повітря, радіоактивного забруднення навколишнього природного середовища та забруднення поверхневих вод суші, передає ПІК.

За даними лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря в місті Херсоні в квітні спостерігалось перевищення середніх концентрацій по діоксиду азоту в Шуменському мікрорайоні – 4,2 ГДК, на площі Перемоги – 3,3 ГДК, по вул. Перекопській – 1,9 ГДК; по оксиду азоту в Шуменському мікрорайоні 1,4 ГДК; забруднення фенолом перевищувало середню концентрацію в Шуменському мікрорайоні в 1,3 ГДК, на площі Перемоги – 1,1 ГДК, по формальдегіду: в Шуменському мікрорайоні 2,7 ГДК, на площі Перемоги – 1,9 ГДК, по вул. Перекопській – 1,3 ГДК. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року - викиди забруднюючих речовин збільшились по фенолу в 2 рази, по оксиду та діоксиду азоту в 1,5 рази, по іншим інгредієнтам на рівні минулого року.

За даними радіоекологічної лабораторії Херсонського ЦГМ в квітні потужність експозиційної дози гама-випромінення (ПЕД) на пунктах спостережень Херсонської області знаходилась в межах 6-17 мкР/год, що відповідає фоновим значенням (максимально допустиме значення рівня природного фону становить 24 мкР/год). Сумарна бета-активність атмосферних випадінь за попередній місяць складала в середньому по Херсонській області – 1,7 Бк/м2/за добу. Радіаційний фон на всій території області був стабільним.

Лабораторія спостережень за забрудненням поверхневих вод Каховської ГМО в квітні проводила спостереження в Каховському водосховищі в межах Херсонської області від м. Берислав до м. Херсон. Стан поверхневих вод в квітні задовільний. ЛСЗПВ Каховської ГМО Херсонського ЦГМ відслідковує вплив вод Інгульця на води нижнього Дніпра. В квітні істотних змін складу води не спостерігалося.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину