Pik
Сьогодні, 15 серпень 2020
13.07.2020
429
0

За вихідні дні поліцейські розшукали та повернули батькам 4-х неповнолітніх

За вихідні дні поліцейські розшукали та повернули батькам 4-х неповнолітніх
17-річну жительку Новотроїцького району працівники поліції розшукували понад добу. Мати дівчини пояснила, що донька залишила на неї свою малолітню дитину і втекла з дому. Ювенальні поліцейські поспілкувалися з друзями дівчини та встановили, що вона може знаходитися на морському узбережжі в Голопристанському районі. Поліцейські відпрацювали місто Гола Пристань, с.Залізний Порт та Приморське, спілкувалися з працівниками баз відпочинку та кафе. Дівчину виявили у с.Приморське, де вона відпочивала. Неповнолітня пояснила, що поїхала на морське узбережжя шукати роботу. Поліцейські повернули дівчину додому.
 
В місті Олешки з дому втекли дві подружки віком по 13 років. Упродовж години ювенальні поліцейські встановили місцезнаходження дівчат. Вони знаходилися в одному з сіл району в гостях у знайомих. Поліцейські відвезли дівчат додому та провели з ними профілактичні бесіди.
 
В місті Олешки загубилася 6-річна дівчинка. Її мати пояснила, що донька вранці пішла гуляти і через кілька годин не повернулася додому. Працівники поліції відпрацювали місто і виявили дівчинку біля однієї з багатоповерхівок. Дитина була налякана і плакала. Правоохоронці заспокоїли її та одразу відвели до матері. Дівчинка пояснила, що відійшла далеко від дому і не запам'ятала дороги назад.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину