Pik
Сьогодні, 09 серпень 2020
10.10.2019
428
0

За участю нового голови РДА у Чонгарі вирішували проблему з водозабезпеченням

За участю нового голови РДА у Чонгарі вирішували проблему з водозабезпеченням

Серйозний іспит для голови Генічеської РДА Андрія Онищенко виник вже через 5 днів після початку роботи на цій посаді,- повідомляє "Новий візит",- передає ПІК.

Майже надзвичайна подія відбулася на території Чонгарської сільської влади, де вчора “Херсонобленерго” припинив енергозабезпечення свердловин з водою. В результаті більше двух тисяч мешканців 5-ти сіл Чонгарської сільради залишилися без води.

Така ситуація склалася через заборгованість місцевого коммунального підприємства “Атлант-Чонгар” по сплаті за електроенергію перед енергетиками.

Єдиним оперативним та найбільш прийнятним вирішенням проблеми вбачалося виділення з бюджету сільради 170 тисяч гривень комунальному підприємству для погашення заборгованності. Але позитивному результату заважав давній конфлікт між депутатським корпусом Чонгарської сільради і місцевим КП, яке займається водозабезпеченням. Депутати, маючи претензії до фінансової та господарчої діяльності “Атлант-Чонгар”, не мали бажання виділяти ці кошти.

Сьогодні у сільському Будинку культури відбулося відкрите засідання сесії Чонгарської сільської ради, на якому були присутні представники громади і районних органів влади.

Втомилися від чвар і місцеві мешканці. Вони, використовуючи відкриту сесію як збори громади, переважною більшістю проголосували за виділення бюджетних коштів у сумі 170 тисяч гривень на погашення заборгованності. А депутати Чонгарської сільради закріпили бажання своїх виборців одностайним голосуванням.

Схоже, що свій перший іспит перед чонгарцями, Андрій Онищенко склав…

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину