Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
18.08.2017
858
0

За продаж наркотиків херсонець отримав 6 років в’язниці

За продаж наркотиків херсонець отримав 6 років в’язниці

Процесуальним керівником Херсонської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 39-річного чоловіка, який організував збут особливо особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено – опій ацетильований.

Про це повідомляє Херсонська прокуратура, передає ПІК.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік за місцем свого мешкання, неодноразово продавав опій ацетильований, розфасований в шприці по 2 та 5 мл.

Окрім збуту наркотику, чоловік організував та утримував місце для незаконного вживання наркотичних засобів, шляхом неодноразового надання вказаного домоволодіння особам, бажаючим вживати наркотики. Під час затримання та особистого обшуку у фігуранта виявлено шприці із вказаною речовиною.

Чоловік під час досудового розслідування повністю визнав свою винуватість у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст.307, ч.1 ст.317 КК України.

За результатами судового розгляду обвинуваченому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком 6 років 1 місяць з конфіскацією 1/2 всього належного йому майна, із поміщенням до кримінально-виконавчої установи закритого типу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину