Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
30.03.2019
665
0

За планом проекту протидії гендерно-зумовленому насильству - Усі процеси запущено і допомога стала реальною

За планом проекту протидії гендерно-зумовленому насильству - Усі процеси запущено і допомога стала реальною

З початку 2019 року було впроваджено в реалізацію проект «Протидія гендерно-зумовленому насильству через створення Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства в м. Херсоні» ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» за підтримки міжнародних організацій – Фонд народонаселення ООН який фінансується Урядом Канади, Угорська Екуменічна Служба Допомоги (Угорщина, Будапешт) та міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Центр для постраждалих від насильства працює

 
Наразі, 19 березня 2019 року відбулась прес-конференція щодо презентації громадськості соціального проету «Протидія гендерно-зумовленому насильству через створення Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства в м. Херсоні». В ході зустрічі була надана вся інформація щодо роботи Центру, розглянуті схеми перенаправлення до Центру та обмін контактами для можливості звертатись за допомого жертвам насильства.

За планом проекту усі процеси запущено і допомога стала реальною

Але кропітка робота над втіленням ідеї – створення у Херсоні постійного Кризового центру (притулку) для постраждалих від домашнього насильства продовжується.


На І етапі заплановано розміщення до 10 осіб одночасного перебування. Центр для постраждалих від домашнього насильства (притулок) створюється на базі громадської організації «Ліга соціально-відповідальних жінок» шляхом підписання угоди з Херсонською міською радою про створення та діяльність Кризового центру (притулку) в межах реалізації проекту «Протидія гендерно-зумовленому насильству через створення Кризового центру (притулку) для постраждалих від домашнього насильства у м. Херсоні», який підтримали міжнародні організації – Фонд народонаселення ООН який фінансується Урядом Канади та Угорська Екуменічна Служба Допомоги (Угорщина, Будапешт). 

Для подальшої діяльності за проектом громадській організації буде передано в безоплатну оренду приміщення, в якому буде організовано діяльність Кризового центру (притулку) для постраждалих від домашнього насильства. 

Далі буде реалізовуватись ІІ етап діяльності Кризового центру (притулку) для постраждалих від домашнього насильства з можливістю безпечного тимчасового перебування до 30 осіб одночасно.

Координувати та взаємодіяти з Кризовим центром для вирішення усіх нагальних питань будуть управління соціальної політики Херсонської міської ради та Херсонській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Після першого року роботи Кризового центру(притулку) Херсонською міською радою буде створено комунальний заклад «Кризовий центр» (притулок) для постраждалих від домашнього насильства, який буде переданий на баланс міста.

Організації, які відповідальні за реалізацію проекту “Протидія гендерно-зумовленому насильству через створення Кризового центру (притулку) для постраждалих домашньому насильству у м. Херсоні”: 
- громадська організація «Ліга соціально відповідальних жінок» до 2016 року організація діяла під назвою “Ліга ділових та професійних жінок”, керівник організації Наталя Кравець;
- управління соціальної політики Херсонської міської ради, керівник Олена Рузгіс;
- Херсонській міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівник Антон Єфанов.
Фінансові партнери проекту: 
- Херсонська міська Рада 
- Фонд Народонаселення ООН
- Угорська Екуменічна Служба Допомоги

За допомогою й підтримкою можна звертатись за адресою: 
м. Херсон, вул. Стрілкової Дивізії, 6/9 або за телефоном (0552) 49-21-74

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину