Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
04.06.2020
427
0

За один день рибоохоронний патруль Херсонщини виявив 13 правопорушен

За один день рибоохоронний патруль Херсонщини виявив 13 правопорушен

Другого червня 2020 року Херсонський рибоохоронний патруль виявив 13 порушень природоохоронного законодавства. За фактами грубого порушення правил рибальства складено 8 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП, один - за ч. 3 ст. 85 КУпАП, один - за ч. 1 ст. 88-1КУпАП та оформлено три акти виявлення та вилучення майна, власника якого встановити не вдалося.

На приклад, на акваторії Н.Рогачицької затоки Каховського водосховища Верхньорогачицького району Херсонської області рибпатрульними спільно з працівниками Каховського ВП ГУНП у Херсонській області викрито два факти правопорушення незаконного вилову водних біоресурсів. У першому випадку у місцевого мешканця при перевірці виявили та вилучили 7 екз. карася сріблястого загальною вагою 2 кг. У другому випадку у двох мешканців с. Ушкалка Верхньорогачицького району виявлено та вилучено мисинову сітку та один екз. сазана (молодь) загальною вагою 2 кг. Загальна сума нанесених збитків склала 425 грн.

Цього ж дня, під час проведення рибоохоронного рейду на березі р. Дніпро, поблизу Антонівського мосту Дніпровського району м. Херсон Херсонський рибоохоронний патруль викрив ще одне правопорушення. Громадянин проводив вилов раків методом ручного збору в період заборони на лов раків. При перевірці рибпатрульні виявили 39 екз. раків, які в живому та неушкодженому виді повернуті у природне середовище, чим попереджено збитків на суму 994,5 грн.

На винних осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову, гумовий гідрокостюм та водні біоресурси вилучено до рішення суду.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину