Pik
Сьогодні, 04 Червеня 2020
12.04.2019
1269
0

За незаконну врізку херсонці заплатять водоканалу десятки тисяч гривень

За незаконну врізку херсонці заплатять водоканалу десятки тисяч гривень

У квітні 2019 року фахівці Херсонського водоканалу проводили інвентаризацію водопровідних і каналізаційних мереж, про це повідомляє Гривна.кс.

Під час перевірки вони натикнулися на самовільні підключення до водопровідних мереж по вулиці Комарова в Антонівці та до каналізаційних мереж по вулиці Кримській в Херсоні. Несанкціоновані водопровідні вводи та каналізаційні випуски негайно відключили від мереж. Власникам будинків нарахували 15273, 62 грн кожному за незаконне користування послугами Водоканалу.

Тепер для відновлення водопостачання порушникам необхідно обов'язково сплатити рахунок за самовільне користування послугами і рахунки за виконання робіт з відключення самовільного приєднання.

Крім того, їм потрібно пройти процедуру оформлення підключення до комунальних мереж у правовому полі, а саме: укласти договір на надання послуг водопостачання, отримати технічні умови, оформити проектну документацію на облаштування водопровідного вводу, каналізаційного випуску і виконати роботи згідно з проектом.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину