Pik
Сьогодні, 20 Октября 2020
18.09.2020
725
0

За нерухомість херсонців місцеві бюджети отримали 60 мільйонів гривень податку

За нерухомість херсонців місцеві бюджети отримали 60 мільйонів гривень податку

За 8 місяців 2020 року до місцевих бюджетів нашої області надійшло 60,5 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Показник майже на чверть або 12 млн гривень перевищив минулорічні надходження. Про це повідомили спеціалісти управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Найбільшу суму 43,2 млн гривень або 71 відсоток від загальної суми надходжень сплатили суб’єкти господарювання - юридичні особи Херсонщини. Це на 6,3 млн гривень перевищує минулорічний показник. Фізичні особи - громадяни перерахували бюджетам громад ще 17,3 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Показник на 43 відсотки або на 5,3 млн гривень перевищив надходження минулорічного періоду.

Нагадаємо: цього року податок на нерухомість платники сплачують за
2019 рік за ставками та з використанням пільг, які були законодавчо визначені у цей період. Ставки та пільги з податку встановлюють органи місцевого самоврядування. Податок нараховується на загальну площу об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх частку. Однак сплачується податок лише за ту площу, яка перевищує пільгову.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину