Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
19.01.2018
124
0

За минулий рік фіскали Херсонщини надали 844 тисячі послуг

За минулий рік фіскали Херсонщини надали 844 тисячі послуг

Торік платникам податків, які звернулися до територіальних органів ДФС у Херсонській області, працівники відомства надали 844 тисячі адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг, а також послуг із видачі електронних ключів та приймання звітності. Із зазначеної кількості понад 88 відс. або 747 тисяч послуг надано безпосередньо у центрах обслуговування платників регіону. Про це ПІК повідомили у прес-службі Головного управління  ДФС у Херсонській області

Рейтинг найзатребуваніших податкових сервісів серед громадян очолює адміністративна послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. А це майже 43 відс. від загальної кількості або 56 тисяч послуг.

Другою за популярністю є послуга з видачі відомостей із Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів, яка складає 12,5 відс. або 16,3 тисячі. А замикає трійку лідерів сервіс із надання витягу з реєстру платників єдиного податку – майже 8 відс. або 8,6 тис. послуг.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину