Pik
Сьогодні, 05 Березня 2021
16.12.2020
341
0

За кошти Держфонду регіонального розвитку на Херсонщині пропонують реалізувати 18 проєктів

За кошти Держфонду регіонального розвитку на Херсонщині пропонують реалізувати 18 проєктів

Таке рішення у результаті відкритого голосування сьогодні прийняла регіональна комісія з конкурсного відбору інвестиційних проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР. 

Загалом на розгляд комісії надійшло 58 інвестиційних проєктів. Усі вони були детально розглянуті та відповідним чином оцінені. За результатами голосування по кожній окремій позиції необхідних 30 балів не змогли набрати лише два проєкти.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Херсонщині у наступному році попередньо планується виділити на реалізацію вказаних проєктів понад 292 мільйони гривень. При чому, 50 % з них мають бути спрямовані на розбудову соціальної інфраструктури, 30 % - на проєкти розвитку, а ще 20% - на підвищенні рівня туристичної привабливості регіону.  

Варто зазначити, що у переліку є проєкти з реконструкції та будівництва меліоративної системи, очисних споруд, комплексу з сортування побутових відходів, спортивних майданчиків, реконструкції шкіл та дитячих садків, закладів культури, дослідження природних лікувальних ресурсів області тощо. 

Окрім того, члени регіональної комісії у наступному році також пропонують продовжити будівництво, капітальний ремонт чи реконструкцію 10 проєктів, реалізацію яких не завершили у 2020-му. Їх орієнтовна загальна вартість становить 159,4 мільйони гривень. Перелік запропонованих проєктів тепер мають розглянути на засіданні спеціальної комісії на центральному рівні. У разі, якщо вони будуть затверджені, громади Херсонщини отримають шанс реалізувати ініціативи, які позитивно вплинуть на їхній соціально-економічний розвиток.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину