Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
19.04.2019
632
0

Поліція нагадує, що субота - "день тиши" перед виборами

За добу до поліції Херсонщини надійшло 5 повідомлень про порушення виборчого законодавства

За минулу добу до поліції Херсонщини надійшло 5 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Усі інформації надійшли від жителів обласного центру. 2 повідомлення стосувалися проведення незаконної агітації. Наразі поліція перевіряє усі викладені в зверненнях факти.

Загалом з початку передвиборчої агітації районними підрозділами поліції зареєстровано 240 повідомлень щодо можливих порушень виборчого законодавства. За фактами, що підтвердилися, працівники поліції відкрили 3 кримінальні провадження та склали 38 протоколів за порушення вимог адміністративного законодавства.

Нагадуємо, що остання доба перед виборами є «днем тиші» і, починаючи з 00:00 годин 20 квітня, проведення агітації забороняється. Поліція Херсонщини радить громадянам утриматись від участі в заходах, що порушують вимоги виборчого законодавства. Адже за це передбачена відповідальність від сплати штрафу аж до позбавлення волі. Також прохання жителів області в разі виявлення правопорушень невідкладно телефонувати до поліції за номером «102».

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину