Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
19.08.2018
350
0

За день з узбіччя доріг на Арабатській Стрілці збирають майже 3 куби сміття

За день з узбіччя доріг на Арабатській Стрілці збирають майже 3 куби сміття

Кожного дня з початку літа узбіччя доріг на території Щасливцевської сільської ради (Арабатська Стрілка, Херсонська область) прибирають робітниці з благоустрою Ірина Щербакова та Ольга Кузьменко.

За день дві жінки збирають уздовж траси близько двадцяти 160-літрових мішків сміття, це майже 3 куби. Про це  розповідає офіційний сайт Щасливцевської сільської ради, передає ПІК

"Жінки  виставляють їх уздовж дороги, а потім мішки забирає сміттєвоз КП “Комунсервіс”. На фото – “плоди” праці 16 серпня у районі міжнародної клініки. Тут особливо засмічені узбіччя через велику кількість людей, які приїжджають на гаряче джерело", - йдеться у повідомленні. 

На жаль, засмічує вже прибрану трасу і техніка КП “Азовкомунсервіс”, яка вивозить сміття у відкритих кузовах, не покриваючи їх спеціальною тканиною від рознесення, через що сміття часом висипається прямо на дорогу.

"Шановні мешканці та гості Арабатської Стрілки, просимо з повагою ставитися до праці інших людей та дотримуватися чистоти! І дякуємо всім, хто добросовісно відноситься до стану навколишнього середовища, наших вулиць, доріг, пляжів і не смітить!", - йдеться у повідомленні сільської ради. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину