Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
12.08.2017
527
0

За чим херсонці шикуються у чергу?

За чим херсонці шикуються у чергу?

Ранок суботи. Перед зачиненими дверима магазину секонд хенду вишукується черга. Люди чекають на відкриття, щоб першими мати змогу придбати речі з "нового завозу" за  привабливою ціною, передає ПІК.

Зазвичай власники магазинів вживаного одягу формують цінову політику, виходячи з того, що після дня оновлення товару, вартість кілограму речей максимальна. Далі вона зменшується. У вихідні діють акції, так звані, "зелені ціни". Саме тому люди й намагаються зранку потрапити до магазину.

Це реалії життя наших співгромадян, більшість з яких, на жаль, не мають достатньо фінансів для купівлі нових речей. Хоча й доволі заможні люди не нехтують секондом. Не секрет, що серед купи старого одягу, можна знайти речі з бірками брендових магазинів високої якості.

За даними досліджень, біля 80% українців час від часу скуповуються у секонд хендах. Частіше за все - це повсякденні речі для роботи, дому, дачі. Попитом користується й дитячий одяг, бо діти швидко ростуть, а самі речі на них "горять". Тож навіщо платити за низькоякісні китайські речі, коли можна придбати дитині щось брендове, в нормальному стані й не дороге, хоча й не нове, вважають батьки.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину