Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
22.07.2020
410
0

За «бригадний підряд» генічеські підприємці отримали 95 тисяч гривень штрафу

За «бригадний підряд» генічеські підприємці отримали 95 тисяч гривень штрафу

На Азовському узбережжі генічеські підприємці продовжують «економити» на сплаті акцизного податку та проводити роздрібну торгівлю підакцизними товарами без використання РРО. Таку інформацію повідомили спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м Севастополі під час проведення фактичних перевірок платників у курортних зонах області.

Аби не сплачувати акцизний податок, розрахунки із застосуванням платіжних карток за реалізовані алкогольні напої та тютюнові вироби бізнесмени спрямовували на розрахунковий рахунок «бізнес - партнерів» на спрощеній системі. Реєстратори розрахункових операцій також використовували за власним бажанням, фіскальні чеки покупцям не видавали.

За «економію» на сплаті акцизного податку, роздрібну торгівлю без використання РРО та придбання відповідних ліцензій та за наслідками перевірки 4 закладів торгівлі у м. Генічеську підприємці отримали по 23800 гривень штрафних (фінансових) санкцій кожен. За суттєві порушення в сфері готівкового обігу підприємцям доведеться сплатити 95,2 тис. гривень штрафних (фінансових) санкцій до бюджету.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину