Pik
Сьогодні, 26 Февраля 2018
16.01.2018
143
0

ТРЦ Фабрика у 2017 році відвідали 9,5 мільйонів осіб

За 2017 рік ТРЦ Фабрика відвідали 9,5 млн осіб, товарообіг орендарів – 2,5 млрд грн

Керуюча компанія ТРЦ Фабрика опублікувала результати роботи за 2017 рік, повідомляє ПІК з посиланням на сайт Асоціації рітейлерів України.


Прес-служба торгово-розважального центру Фабрика поділилася результатами роботи об’єкта за минулий рік. Крім зростання показників відвідуваності, товарообігу, появи нових брендів і орендарів, ТРЦ багато уваги приділив соціально-культурній сфері: благодійності, організації спортивних змагань та культурно-мистецьких заходів.

Відвідуваність

ТРЦ Фабрика продовжує демонструвати зростання відвідуваності. У 2017 році його відвідуваність склала близько 9,5 млн осіб. Близько 1,5 млн – іногородні, в основному жителі Херсонської, Миколаївської областей та Криму. Всього з моменту відкриття ТРЦ відвідало вже понад 48 млн людей. В середньому відвідувачі бувають в торговому центрі 7-8 разів на місяць і проводять в ньому 110 хвилин. Практично кожен 11-й житель міста відвідує центр кожен день.

Товарообіг

Завдяки зростанню відвідуваності товарообіг орендарів ТРЦ Фабрика збільшився в 2017 році на 28,3% і склав близько 2,5 млрд грн.

Нові орендарі

У 2017 році в ТРЦ з’явилося багато нових орендарів, які поповнили асортимент товарів і послуг. У серпні в новому форматі на площі 370 кв. м відкрився магазин АЛЛО. У жовтні почав працювати ювелірний супермаркет Укрзолото, на вітринах якого представлена ​​продукція більш ніж 100 відомих вітчизняних та зарубіжних брендів. У грудні 2017 року було відкрито магазин Цитрус з унікальним форматом повноцінного Open Space.

Також в 2017 році були відкриті VOVK, Pako Lorente, Top Shoes, Anabel Arto, MOYO, Dushka, Сирна карта, Fishki.ua, Mokko, П’яна вишня, Pafos, Loft, Південь Оптика, Justini, Queen set, Каміни і печі, TTT , Darkwood і інші

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину