Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2019
16.01.2018
861
0

ТРЦ Фабрика у 2017 році відвідали 9,5 мільйонів осіб

За 2017 рік ТРЦ Фабрика відвідали 9,5 млн осіб, товарообіг орендарів – 2,5 млрд грн

Керуюча компанія ТРЦ Фабрика опублікувала результати роботи за 2017 рік, повідомляє ПІК з посиланням на сайт Асоціації рітейлерів України.


Прес-служба торгово-розважального центру Фабрика поділилася результатами роботи об’єкта за минулий рік. Крім зростання показників відвідуваності, товарообігу, появи нових брендів і орендарів, ТРЦ багато уваги приділив соціально-культурній сфері: благодійності, організації спортивних змагань та культурно-мистецьких заходів.

Відвідуваність

ТРЦ Фабрика продовжує демонструвати зростання відвідуваності. У 2017 році його відвідуваність склала близько 9,5 млн осіб. Близько 1,5 млн – іногородні, в основному жителі Херсонської, Миколаївської областей та Криму. Всього з моменту відкриття ТРЦ відвідало вже понад 48 млн людей. В середньому відвідувачі бувають в торговому центрі 7-8 разів на місяць і проводять в ньому 110 хвилин. Практично кожен 11-й житель міста відвідує центр кожен день.

Товарообіг

Завдяки зростанню відвідуваності товарообіг орендарів ТРЦ Фабрика збільшився в 2017 році на 28,3% і склав близько 2,5 млрд грн.

Нові орендарі

У 2017 році в ТРЦ з’явилося багато нових орендарів, які поповнили асортимент товарів і послуг. У серпні в новому форматі на площі 370 кв. м відкрився магазин АЛЛО. У жовтні почав працювати ювелірний супермаркет Укрзолото, на вітринах якого представлена ​​продукція більш ніж 100 відомих вітчизняних та зарубіжних брендів. У грудні 2017 року було відкрито магазин Цитрус з унікальним форматом повноцінного Open Space.

Також в 2017 році були відкриті VOVK, Pako Lorente, Top Shoes, Anabel Arto, MOYO, Dushka, Сирна карта, Fishki.ua, Mokko, П’яна вишня, Pafos, Loft, Південь Оптика, Justini, Queen set, Каміни і печі, TTT , Darkwood і інші

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину