Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
09.09.2016
161
0

З голосу можна проголосувати й за створення ХНР - нардеп Соловей

З голосу можна проголосувати й за створення ХНР - нардеп Соловей

Все, що відбувається в Херсонській обласній раді - спроба дестабілізувати ситуацію. Це підкреслив народний депутат України Юрій Соловей під час сьогоднішнього брифінгу з приводу подій в Херсонській обласній раді.

«В мене питання одне. Хто в цьому залі вірить в те, що після цього злочинного голосування наступить порядок. Я вам даю гарантію, що події Херсонської області носять не локальний характер, а глобальний, які мають на меті дестабілізувати ситуацію всередині країни. Подібні події відбуваються не тільки в Херсонській області. Ми бачимо аналогічну ситуацію в Парламенті, коли свідомо чи не свідомо блокується трибуна», - говорить нардеп.

До того, зазначає Юрій Соловей, рішення прийняті з голосу можуть обернутися небезпечними наслідками. Голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов публічно заявив, що готовий прозвітувати про свою роботу. Але перед цим проект рішення повинен пройти комісії, як і має бути, і вже потім виноситися на сесію.

«Якщо сьогодні допускати внесення з голосу таких рішень (ред.: щодо зняття з посади голови облради), то завтра буде рішення про створення Херсонської народної республіки. І також депутати будуть аргументувати тим,що воно є законним. Для того і приймається обласною радою Регламент, щоб уникнути таких рішень», - говорить Соловей.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину