Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
08.05.2019
1112
0

Чи зможе місто організувати транспорт для херсонців під час "Мельпомени Таврії"

З вистав «Мельпомени Таврії» херсонці знову не зможуть доїхати?

«Не питайте, чому заплакані очі» - так генеральний директор Херсонського театру ім. М. Куліша Олександр Книга прокоментував нинішній стан справ із транспортними домовленостями до фестивалю «Мельпомена Таврії», передає ПІК.

file

До відкриття театр-фесту залишається всього 10 днів, але чим глядачі добиратимуться додому після вечірніх вистав, досі не відомо. Про додаткові маршрутні рейси поки не йдеться.

Читайте також: У Херсоні розповіли про Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії»

А як стало відомо 7 травня під час прес-конференції з Олександром Книгою, керівництво міста ще не прийняло адміністрацію театру, щоб обговорити організаційні питання фесту, зокрема, транспортний.

Записалися на прийом. Вже два дні чекаємо зустрічі з мером і першим заступником. Тисячі херсонців у ці дні будуть тут. Їм нічим добиратися і вони ж клянуть потім не мене, не театр, вони виходять з гарним настроєм, але клянуть же владу. Давайте вже якось, щоб не кляли її, а говорили – дякую, от молодці, організували, зробили, - зазначив генеральний директор театру ім. М. Куліша Олександр Книга.

Також засновник «Мельпомени Таврії додав», що мінімум 15 автобусів будуть необхідні для доставки учасників карнавальної ходи, яка відбудеться у день відкриття фестивалю – 17 травня.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину