Pik
Сьогодні, 29 Октября 2020
18.12.2017
1014
1

У Херсоні вантажівки рухаються всупереч схеми руху

З великогабаритними вантажівками на проспекті Адмірала Сенявіна обіцяють розібратися

У Херсоні великогабаритні вантажівки, що рухаються, всупереч затвердженої  схеми руху вантажного транспорту, руйнують дорожнє покриття та панельні стики у будинках на проспекті Адмірала Сенявіна.

Про це  18 грудня на позачерговій сесії міської ради заявив депутат Дініс Бердник, передає ПІК.

«До мене звернулися мешканці багатоквартирних  будинків, які знаходиться на проспекті Адмірала Сенявіна щодо неналежного виконання водіями вантажного транспорту рішення міської ради №325 від 31 серпня 2016 року про затвердження схеми руху вантажного транспорту у Херсоні», - сказав депутат.

«Незважаючи на заборону переміщення великогабаритного вантажного транспорту по проспекту Адмірала Сенявіна,  він все ж таки там їздить,  чим спричиняє руйнування дорожнього покриття, а також, через сильну вібрацію, спричиняє руйнування міжпанельних стиків у будинках, що розташовані на цьому проспекті, що може призвести до аварійних ситуацій», - поінформував депутат.

Він попросив дати доручення Управлінню транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської встановити належним чином дорожні знаки, які забороняють рух великогабаритного транспортну по проспекту згідно зі схемою руху, затвердженою рішення міської ради, також залучили патрульну поліцію та  фахівців Чорноморського  міжрегіональне управління Укртрансбезпеки до здійснення контролю за належним виконанням рішення міської ради про затвердження схеми руху вантажного транспорту у Херсоні.

«Я дам доручення Віркун (начальник профільного управління Марина Віркун – ред.) з’ясувати цю ситуацію», - прокоментував  міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

Читайте також: Дві дитини – сироти у Херсоні отримають однокімнатні квартири

 

Новини по темі

Коментарі

херсонець, 24.05.2018
спершу треба капітально відремонтувати вул. Паровозну, по ній вже пішки не пройти, не те що проїхати ваговозами...

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину