Pik
Сьогодні, 27 Октября 2020
01.10.2020
285
0

З резервного фонду обласного бюджету виділено понад 1,9 млн грн для ремонту даху Великоолександрівської школи

З резервного фонду обласного бюджету виділено понад 1,9 млн грн для ремонту даху Великоолександрівської школи

З огляду на попередні збитки, спричиненими негодою у селищі Велика Олександрівка, було визначено місцевий рівень надзвичайної ситуації. Це дозволяє фінансувати роботи з ліквідації наслідків негоди коштом селищного, районного та обласного бюджетів.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан, з резервного фонду обласного бюджету виділено понад 1,9 млн грн для ремонту даху Великоолександрівської школи.

Також жителі Великої Олександрівки, крівлі домівок яких постраждали від негоди, зможуть отримати довгострокові пільгові позички. Для цього передбачено 2 млн грн за програмою Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Механізм надання пільгових кредитів для жителів селища визначатимуть завтра ,  01 жовтня, на  нараді у Великоолександрівський РДА з головою Фонду Олександром Проніним та органами місцевого самоврядування. 

Крім цього, облдержадміністрація звернулася до обласної ради для виділення 2 млн грн, які направлять для виплати матеріальної допомоги жителям Великої Олександрівки, постраждалим від негоди.

Зараз  у селищному та районному бюджетах шукають кошти, які також буде спрямовано на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації та надання матеріальної допомоги жителям селища. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину