Pik
Сьогодні, 05 Грудня 2020
28.10.2020
332
0

З початку року прикордонники Херсонського загону відмовили у пропуску 473 громадянам

З початку року прикордонники Херсонського загону відмовили у пропуску 473 громадянам

Прикордонники Херсонського загону здійснюють пропускні операції в двох пунктах пропуску для авіаційного сполучення, шістнадцяти пунктах пропуску для морського сполучення та в трьох контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінмежі з ТОТ АР Крим.

Нерідко трапляються випадки, коли прикордонники змушені відмовляти громадянам у пропуску. Найчастіше, приводом для відмови у пропуску громадян України є відсутність належно оформлених документів для виїзду за кордон, або наявність заборони на виїзд з України від правоохоронних органів. Іноземцям прикордонники відмовляли у пропуску, здебільше, через порушення міграційного законодавства, а також у випадках, коли іноземні громадяни використовують підроблені, або недійсні паспортні документи.

Так учора, в аеропорту «Херсон», під час оформлення авіарейсу Херсон-Стамбул, прикордонники відмовили у пропуску громадянці України, яка намагалась виїхати за кордон з дитиною без нотаріально засвідченого дозволу від батька, а під час оформлення рейсу Стамбул-Херсон прикордонники відмовили у пропуску громадянину Азербайджану, який не зміг пояснити мету слідування на території України.

Ще двох іноземців прикордонники не пропустили в порту «Очаків». Під час оформлення судна військовослужбовці виявили недійсні паспортні документи у двох громадян Сирійської Арабської Республіки.

Загалом, з початку поточного року, прикордонники Херсонського загону відмовили у пропуску 195 громадянам України та 278 іноземцям.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину