Pik
Сьогодні, 25 Травня 2020
22.05.2020
264
0

З початку року поліцейські винесли домашнім кривдникам 475 термінових заборонних приписів

З початку року поліцейські винесли домашнім кривдникам 475 термінових заборонних приписів

Дільничні офіцери поліції Херсонщини постійно проводять профілактичну роботу по попередженню домашнього насильства, а також заходи по недопущенню його повторних фактів. Поліцейські реагують на всі повідомлення про родинні конфлікти, виїжджають на виклики, також перевіряють, чи дотримуються вимог громадяни, відносно яких були винесені термінові заборонні приписи, проводять з ними профілактичні бесіди.

За повідомленням т.в.о. заступника начальника Управління превентивної діяльності поліції Херсонщини Ярослава Шанька, всього на обліку в області перебувають понад 3000 домашніх кривдників. З початку року поліцейські винесли їм 475 термінових заборонних приписів, чим убезпечили потерпілих.

- Якісна робота поліції превенції є гарантією безпеки громадян. Термінові заборонні приписи є спеціальними заходами протидії домашньому насильству, щоб негайно припинити такі факти. Таким чином, ми маємо можливість убезпечити жертв домашнього насильства, попередити негативні явища в сім’ях, наглядати за кривдниками та контролювати виконання ними умов приписів, - зазначив Ярослав Шанько.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину