Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
23.11.2019
673
0

З початку року поліцейські Херсонщини склали понад 1000 адмінпротоколів за неналежне виховання дітей

З початку року поліцейські Херсонщини склали понад 1000 адмінпротоколів за неналежне виховання дітей
Працівники ювенальної превенції, служби у справах дітей та районного відділу пробації  у Корабельному районі відвідали родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Такі сім'ї знаходяться в зоні постійної уваги ювенальних поліцейських і вони регулярно їх перевіряють, щоб вчасно виявити існуючі у них проблеми та допомогти в їх вирішенні.  Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.
 
Поліцейські перевірили умови проживання дітей, наявність продуктів харчування, одягу, іграшок, місць для навчання та відпочинку, а також стан здоров'я малюків. Батькам поліцейські вкотре нагадали про належне виховання, навчання, утримання дітей, проінформували про соціальні послуги, які можуть їм надаватись, звернули увагу на необхідність покращення житлово-побутових умов для виховання та розвитку дітей.
 
Того ж дня перевірили і двох неповнолітніх, віком 15 та 16 років, які засуджені до умовних термінів покарання за скоєння розбою і крадіжки. З цими хлопцями та їх батьками поліцейські і працівники відділу пробації провели соціально-виховні бесіди.
 
- Всього ми опікуємося понад 1600 «кризовими» родинами, які перебувають на обліку та у яких виховуються 3175 дітей. Наше головне завдання - допомогти батькам, а не покарати їх, а також вчасно виявити і попередити порушення прав дітей або факти домашнього насильства. Ми допомагаємо таким дорослим стати на шлях виправлення, відмовитися від шкідливих звичок та краще дбати за дітьми, - повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Ярослав Шанько.
 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину