Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
18.11.2020
199
0

З початку року на Херсонщині поліцейські склали майже тисячу протоколів на батьків за неналежне виховання дітей

З початку року на Херсонщині поліцейські склали майже тисячу протоколів на батьків за неналежне виховання дітей

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов, працівники поліції постійно проводять заходи, спрямовані на забезпечення безпеки дітей, попередження скоєння ними та стосовно них правопорушень. В зоні особливої уваги – родини, що опинились у складних життєвих обставинах та надання їм необхідної допомоги.

Аби своєчасно виявити негативні явища в таких сім’ях, ювенальні поліцейські спільно зі службою у справах дітей регулярно відвідують родини, перевіряють побутові умови, психологічний та фізичний стан дітей, а також виконання батьками своїх обов'язків.

Так, за 10 місяців цього року інспектори ювенальної превенції перевірили майже 1400 неблагонадійних родин, склали 954 адміністративні протоколи за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей», 150 протоколів – за вчинення домашнього насильства, 18 дітей було вилучено з родин через вкрай неналежні умови проживання та виховання, 201 дитина набула статусу позбавленої батьківського піклування.

Лише за добу у Горностаївському районі та у передмісті Нової Каховки  ювенальні поліцейські виявили 2 факти неналежного виконання батьками обов’язків по догляду за дітьми.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину