Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
12.02.2020
627
0

З початку року громадяни Херсонщини задекларували майже 140 мільйонів гривень доходів

З початку року громадяни Херсонщини задекларували майже 140 мільйонів гривень доходів

З початку року 1258 громадян Херсонської області вже  подали декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2019 році. З них 86 декларантів прозвітували через електронний кабінет платника. Сума задекларованого доходу становить 136,7 млн. гривень. Херсонці самостійно нарахували податкових зобов’язань на 2,3 млн. грн. та 0,4 млн. грн. військового збору. Про це повідомляє прес-служба Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Найбільш активно громадяни декларують доходи, отримані від реалізації вирощеної сільгосппродукції - 883 декларації на суму 3,9 млн. грн., ще 85 херсонців задекларували дохід у вигляді спадщини на суму 11,3 млн. гривень. Про реалізацію нерухомого або рухомого майна на 3,2 млн. грн. повідомили 42 декларанти.

Нагадаємо: для зручності громадян на веб-порталі ДПС України працює сервіс „Декларування он-лайн” для заповнення декларацій в електронному вигляді. Для цього платнику достатньо мати ключ цифрового підпису, які надаються безкоштовно у Центрах обслуговування платників Херсонської області та відповідне програмне забезпечення.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину