Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
22.09.2020
828
0

З початку «передвиборної кампанії 2020» поліція Херсонщини відкрила 3 кримінальні провадження

З початку «передвиборної кампанії 2020» поліція Херсонщини відкрила 3 кримінальні провадження

З початку цьогорічної передвиборної кампанії, пов’язаної з місцевими виборами, до підрозділів поліції Херсонської області надійшло 29 повідомлень щодо порушень, пов’язаних з виборчим процесом. Більшість повідомлень стосувалися розміщення незаконної агітації. Наразі ці факти перевіряються. Також на сьогоднішній день відкриті 3 кримінальні провадження, пов’язані з виборчим процесом: за ст.296 Кримінального кодексу України «Хуліганство», ст.361 «Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку» та ст.158 «Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або інше несанкціоноване втручання в роботу Державного реєстру виборців».

Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.

Поліція Херсонщини інформує, що за порушення виборчого законодавства передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Відповідальність за адміністративні правопорушення, що посягають на здійснення народного волевиявлення та встановлений порядок його забезпечення, зазначені з 212-7 до 212-21 статтях КУпАП. У Кримінальному кодексі України відповідальність за злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина зазначена у статтях 157 – 160 ККУ.

Нагадаємо, що у минулому році відбулися президентські та позачергові парламентські вибори, в зв’язку з якими поліція Херсонщини тоді відкрила 25 кримінальних проваджень

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину