Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
27.02.2019
592
0

З окупованого Криму за 2 тисячі рублів намагались ввезти авто за підробленими документами

З окупованого Криму за 2 тисячі рублів намагались ввезти авто за підробленими документами

Сьогодні вночі, під час оформлення в контрольному пункті «Чаплинка» на в’їзд до материкової частини України транспортного засобу «Renault Traffic» кримської реєстрації, під керуванням нашого співвітчизника, прикордонники виявили у наданих документах на автівку підробку, повідомляє Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби, передає ПІК.

Громадянин заявив, що має "інші документи" на транспортний засіб і спробував надати прикордоннику кошти у розмірі двох тисяч рублів РФ за безперешкодний пропуск через адмінмежу.

На таку пропозицію військовослужбовець відповів відмовою та зафіксував факт спроби надання неправомірної винагороди. Пприкордонники викликали на місце представників Національної поліції, які вилучили встановленим порядком транспортний засіб, документи та кошти для проведення слідчих дій.

Крім того, прикордонники направили повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень передбачених статтею 358 ККУ «Підроблення, документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» та статтею 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної винагороди службовій особі».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину