Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
27.09.2018
323
0

З нардепів від Херсонщини найменш плідно творив закони Одарченко

З нардепів від Херсонщини найменш плідно творив закони Одарченко

Як свідчать дані моніторингу, проведеного протягом 3 місяців (березень-травень 2018 року) Громадянською мережею ОПОРА, найменш активно займався серед інших нардепів-мажоритарників від Херсонщини Юрій Одарченко (Батьківщина), передає ПІК.

Дані були оприлюднені 25 вересня під час прес-конференції у прес-клубі «Новий день».

Лідером, якщо мова йде про такий критерій як законотворчість, став Сергій Хлань (він подав 10 законопроектів). Друге місце розділили Федір Негой та Іван Вінник (по 6 законопроектів), на третьому Співаковський (5 законопроектів і 6 постанов). Усі нардепи, нагадаємо, представляють БПП.

Останній – Юрій Одарченко (Батьківщина) – на його рахунку 3 законопроекти і одна постанова.

Що стосується депутатських запитів, то тут також лідер Сергій Хлань, кажуть експерти Опори. Він подав 9 запитів. Наступний – Співаковський (7 запитів). Одарченко подав 2 запити, Вінник - один, а Негой – жодного.

Що стосується виступів у парламенті, то тут перше місце переходить до Вінника, за ним йде Співаковський, наступні Одарченко та Хлань, і аутсайдер тут – Негой.

Захід відбувся в рамках проекту Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

ПІК розповідав, хто найбільший прогульник з нардепів-мажоритарників  від Херсонщини.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину