Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
17.12.2017
684
1

На Херсонщині модернізують Чаплинську вежу

З Херсонщини посилиться мовлення на Крим

На Херсонщині модернізують Чалинську вежу, також  вдвічі збільшиться кількість українських радіостанцій та телеканалів, які вестимуть мовлення на тимчасово окупований півострів  з Чонгарської вежі.

Про це під час брифінгу в Херсонській ОДА розповів член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, передає ПІК.

За його словами, розчинається новий етап розбудови українського телерадіомовлення на півдні Херсонської області і на територію Криму.

"Окупаційна влада нарешті визнала, що є українське мовлення на території Криму. Вони цілий рік це заперечували", - сказав Костинський.

Тепер мовлення на Крим посилиться ще більш, не зважаючи на перепони, що Росія чинить під час процедурних питань отримання 15-ти частот з 30-ти, які Нацрада замовила для півдня України.

Для трансляції програм нових українських радіостанцій та телеканалів з Чонгарської вежі замовлено 7 частот.  Як планують,  з Чонгару вестимуть мовлення на Крим мінімум 3 нові радіостанції, 10 телеканалів в цифровому мовленні і 2 телеканали в аналоговому мовленні.

Читайте також: Нагородили інвестора, який побудував Чонгарську телерадіовежу

Чаплинська вежа виросте

Що стосується Чаплинської телевежі, то реконструкцію  її розпочнуть вже весною наступного року. Вона «виросте» до 130 метрів . Модернізацію вежі  забезпечує Концерн РРТ.

Для Чаплинки замовили 10 частот.  Додатково буде   7 частот FM, і це 7 радіостанцій. «Це мінімум один канал, перший канал для створення локального мультиплексу. І це плюс 5 мовників у цифрі, сигнал яких зможуть приймати в Армянську, в Красноперекопську, в Каланчацькому, Чаплинському районах і далі. І також ще два аналогових канали, які можна буде приймати на звичайну антену", - відзначив Костинський.

Читайте також: Крим залишиться українським, сепаратизму не буде

Наразі визначено підрядника, який  вже проводить підготовчі роботи для реалізації цього проекту, відзначив на брифінгу  в.о. гендиректора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Олександр Богданов.

"Таким чином, ми будемо забезпечувати українське телерадіомовлення на півдні Херсонщини, на територію Криму в 2018 році вже з двох веж - з Чонгарської і Чаплинської", - каже Сергій Костинський.

Читайте також: У вирішенні проблеми інформаційної безпеки від розмов перейшли до справ

Новини по темі

Коментарі

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину