Pik
Сьогодні, 29 Вересня 2020
21.02.2019
591
0

З Фонду регіонального розвитку мають фінансуватися точки економічного зростання - Путілов

З Фонду регіонального розвитку мають фінансуватися точки економічного зростання - Путілов

Що значить розвиток області, на які цілі повинні спрямовуватися кошти державного Фонду регіонального розвитку? На ці запитання відповідає Андрій Путілов.

"Я проти, щоб на гроші Фонду регіонального розвитку будувалися виключно соціальні об'єкти, - каже Андрій Путілов. - Я є противником тактики проїдання: школи і лікарні повинні будуватися органами місцевого самоврядування, за гроші ж ФРР повинні фінансуватися точки економічного зростання. У чому, скажіть, буде розвиток регіону від того, що ми побудуємо школу або лікарню? Якщо величезна кількість наших громадян сьогодні їде на заробітки в Польщу, Німеччину. Виходить, ми вкладаємо гроші в будівництво шкіл, заганяючи державу в борги, даємо освіту фахівцям, які працюватимуть на економіку Європейського Союзу?". 

Вдалим прикладом залучення коштів Фонду регіонального розвитку Путілов вважає запуск аеропорту.

"Коли я прийшов в обласну адміністрацію, мені пропонували, зокрема, вкласти гроші з цього фонду в каналізацію в Бериславі, яку будують вже 20 років. Деякі чиновники запевняли, що це життєво важливо для області. Впевнений, це життєво важливо для чиновників - каналізації при такому підході і застарілих проектах так і не з'явилося б, а гроші лилися б в трубу, в буквальному сенсі. Тому левову частку коштів Фонду регіонального розвитку ми направили на відродження аеропорту, який тягне за собою створення цілої інфраструктури - транспортні перевезення, туристичні маршрути, ресторани, готелі ...",  - каже Андрій Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину