Pik
Сьогодні, 14 серпень 2020

З Днем торгівлі! Як найбільший ритейлер України допомагає Херсону

З Днем торгівлі! Як найбільший ритейлер України допомагає Херсону

В останню неділю липня Україна відзначила День торгівлі. Перед цим святом ми довідалися у лідера української роздрібної торгівлі, як сьогодні працює вітчизняний ритейл і що він може запропонувати клієнтам. Найбільшим представником ритейлу в країні вже багато років є компанія «АТБ». Заснована ще в середині дев'яностих на базі всього декількох звичайних гастрономів у Дніпрі, вона тепер займає перші рядки рейтингів за багатьма показниками. Це й товарообіг, і обсяг сплачених податків до бюджетів різних рівнів, і асортимент (більш як 3,5 тис. найменувань), і кількість співробітників (приблизно  64 тис. осіб) тощо. 

Корпорація «АТБ» познайомила українських громадян із форматом магазину самообслуговування, де клієнт сам вибирає потрібні товари і йде до каси. Багато з того, що нині є нормою для будь-якого супермаркету України, вперше протестували та впровадили саме в «АТБ». Компанія послуговується стратегію динамічного розвитку та постійно використовує інноваційні рішення, які дозволяють підвищувати рівень комфорту для покупців у магазинах, оптимізувати багато бізнес-процесів, а також допомагають клієнтам заощаджувати гроші.

Зараз загальна кількість добре знайомих жителям Херсона магазинів «АТБ» досягла 1137. Такі інноваційні супермаркети відкрили у 293 населених пунктах України. Уже майже чотири мільйони постійних клієнтів у 24 областях країни щодня купують гарантовано свіжі продукти та якісні товари першої необхідності.

Під час національного карантину компанія прискорила розвиток онлайн-напрямку. В Україні відкрили перший продуктовий онлайн-магазин «АТБ» повного циклу – від формування замовлення до адресної доставки продуктів. Сьогодні такий вид купівлі – чудовий варіант, оскільки це швидше та набагато безпечніше, ніж самостійно сходити до магазину. Крім того, з'явився і сервіс, завдяки якому можна мінімізувати час, потрібний покупцям на пошук товарів у торговому залі. Йдеться про можливість попереднього замовлення «На сайті вибирай – у магазині забирай». Усе необхідне можна знайти в режимі онлайн і скласти до віртуального кошика обраного вами магазину «АТБ». Потім зайти туди, оплатити та забрати свій продуктовий набір, який уже чекатиме на вас. Це займає мінімум часу, а якщо скористатися послугою оплати онлайн, то ще швидше.

Як соціально орієнтований бізнес «АТБ» допомагає українцям впоратися із труднощами. Щоб підтримати незахищені верстви населення в період суворого карантину, компанія реалізувала найбільш масштабний благодійний проєкт за всі роки незалежності. Його бюджет перевищив 100 млн гривень. Майже шістсот тисяч українських родин одержали безоплатні продуктові набори. Пакети з основними продуктами та товарами першої необхідності «АТБ» передала і потерпілим від безпрецедентного за масштабом підтоплення жителям західних регіонів.

Також корпорація відгукнулася на прохання Офісу Президента й закупила у Франції дороге сучасне діагностичне обладнання для обласних лікарень і лабораторій. Такі комплекси,  придбані за 10 млн грн., уже передали клінікам Херсона, Києва, Чернівців, Івано-Франківська, Дніпра й інших міст.

Своєю основною метою торговельна мережа вважає постачання клієнтам, у тому числі й жителям Херсона, продуктів за найдоступнішими цінами. Цього року компанія зуміла максимально пом'якшити не тільки сезонне зростання цін, але й підвищення закупівельної вартості у виробників, пов'язане з карантинними обмеженнями.

Вартість будь-якого товару у цих дискаунтерах на 10–15% нижча за середньоринкову. Ексклюзивний асортимент власних торгових марок може бути навіть на 40% дешевшим за аналоги. Таких товарів в «АТБ» уже майже третина. Корпорація володіє чотирма власними торговими марками, що належать до всіх цінових категорій. Преміальний сегмент представлений ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», середній плюс – «Спецзамовлення “АТБ”», середній – ТМ «Своя лінія». Найбільш ощадливий – ТМ «Розумний вибір». Кожна із цих марок займає лідерські позиції у своєму сегменті та вирізняється високою технологічністю виробництва.  Стосовно якості такої продукції виробники дотримують усіх європейських вимог. 

Автор: Олег Малечко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину