Pik
Сьогодні, 15 Грудня 2019
27.09.2018
520
0

З чим херсонці асоціюють Росію: «агресор» чи «брати»?

З чим херсонці асоціюють Росію: «агресор» чи «брати»?

Росія для херсонців асоціюється із агресією та Путіним – продемонстрували фокус-групи, які були проведені в рамках всеукраїнського дослідження, повідомляє Політична Херсонщина, передає ПІК.

На ілюстрації ми бачимо ключові асоціації учасників фокус-груп із словом "Росія". Як бачимо, більшість називали "агресор", "Путін", але також ми бачимо й інші популярні асоціації "брати", "сусід", "СРСР", "велика держава".

66% опитаних оцінюють Росію негативно або дуже негативно. Й лише 6%, тобто в одинадцять раз менше – позитивно або дуже позитивно.

Лише 12% мешканців нашої області бажали б бачити Україну у 2030 році членом Євразійського митного союзу. Для порівняння: в чотири рази більше херсонців (48%) хотіли б бачити Україну в 2030 році у складі Європейського союзу. Прихильників Європейського союзу в нашій області є вищою ніж по всьому Сходу та Півдню України. При цьому лише 28% херсонців хотіли б, щоб наша країна увійшла б до НАТО. 

1537905461_ec

Ці відомості були отримані в рамках загальнонаціонального опитування з сімома місцевими збільшеними вибірками  «Можливості та перешкоди на шляху демократичного транзиту України», яке було проведено у липні  2018 року.

Польові роботи загальнонаціонального опитування проводилися Київським міжнародним інститутом соціології. Польові роботи фокус – груп проводилися GfK-Україна. Середня похибка дослідження складає +\-  3%.

Це дослідження стало можливим за фінансової підтримки Агентства США З міжнародного розвитку  (USAID), Уряду Швеції та Фонду розвитку ефективного врядування Великої Британії.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину