Pik
Сьогодні, 24 Июля 2019
23.01.2018
528
0

До уваги бажаючих пройти ЗНО у 2018 році

З 6-го лютого розпочинається реєстрація на ЗНО-2018

Реєстрація для участі у цьогорічному зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого, повідомляє УНІАН з посиланням на директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Вадима Карандій, передає ПІК.

«Відповідно до календарного плану і підготовки та проведення ЗНО у 2018 році, який затверджений наказом Міністерства освіти та науки України, реєстрація для участі в ЗНО розпочнеться 6 лютого та триватиме до 19 березня. Це основний період реєстрації, упродовж якого особа може зареєструватися та подати документи», - сказав він.

Карандій зауважив, що зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 2 квітня.

За його словами, щоб зареєструватись на участь у ЗНО, потрібно заповнити реєстраційну картку на сайті УЦОЯО та сформувати комплект документів, необхідних для реєстрації. Після цього треба надіслати такий комплект документів до регіонального центру оцінювання якості освіти. Завершальний етап – отримання майбутнім учасником ЗНО підтверджувального документу про реєстрацію від регіонального центру оцінювання якості освіти.

За словами Карандія, випускники шкіл поточного року, а також учні, студенти, слухачі професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, які проходять державну підсумкову атестацію, мають подати відповідні комплекти документів через свої навчальні заклади.

Основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня по 13 червня.

З 9 по 31 січня в Україні триває реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, що відбудеться 24 березня - з української мови і літератури та 31 березня – інших предметів.


Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину