Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
23.08.2018
345
0

З 27 серпня буде розірвано договір із перевізником, який обслуговує 26-й маршрут

З 27 серпня буде розірвано договір із перевізником, який обслуговує 26-й маршрут

Міський автобусний маршрут №26 «вул. Генерала Алмазова (вул.Безродного) – вул. І. Кулика – ТРЦ «Фабрика» тривалий час обслуговує приватне підприємство «Союзавто» відповідно до Договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування. Про це повідомляє майт херсонської міськради, передає ПІК.

Проте в результаті численних перевірок спеціалістами управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради роботи вказаного маршруту, неодноразово виявлено, що кількість транспортних засобів на лінії становить 25% від кількості, передбаченої паспортом маршруту, що є порушенням умов Договору.

Враховуючи  відсутність змін в роботі вказаного маршруту, управлінням вирішено розірвати вказаний договір в односторонньому порядку з 27 серпня 2018 року.

Маршрут №26 буде включено до об’єкту найближчого конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах м. Херсона, а наразі управлінням розглядається можливість внесення змін до вказаного маршруту з метою його оптимізації та задоволення потреб мешканців міста.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину