Pik
Сьогодні, 22 Січня 2019
10.12.2018
882
0

З 2019 року понад 50 медичних послуг стануть безкоштовними

З 2019 року понад 50 медичних послуг стануть безкоштовними

Про зміни, які розпочнуться у поліклініках з наступного року, розповіла в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, передає ПІК.

Повідомляється, що з липня 2019 почне діяти програма «Безкоштовна діагностика», до якої зможуть долучитися комунальні та приватні поліклініки та поліклінічні відділення при лікарнях. У програму ввійдуть понад 50 медичних послуг — аналізів, інструментальних досліджень (рентгени, УЗД та інші) і послуг вузькопрофільних спеціалістів. Ці медичні послуги на 100% оплатить Національна служба здоров’я.

Однак ці послуги можна буде безоплатно отримати тільки за направленням сімейного лікаря, терапевта, педіатра. Пацієнт може сам обрати медзаклад, у якому отримуватиме медичні послуги програми «Безкоштовна діагностика». Головна умова — цей заклад має бути приєднаний до програми – на дверях поліклініки має бути наліпка «Безкоштовна діагностика».

Також у 2019 році сімейні лікарі, терапевти та педіатри зможуть укладати декларації з більшим числом пацієнтів, ніж рекомендована кількість. Така можливість в першу чергу надається медичним закладам у сільській місцевості.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину