Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
19.08.2020
479
0

З 20 по 23 серпня у Херсоні пройде Квір-форум

З 20 по 23 серпня у Херсоні пройде Квір-форум
Низка заходів, присвячених боротьбі за права, видимості та самоактуалізації ЛГБТ спільноти, під загальною назвою «Квір Форум» проходитиме в Херсоні вже вчетверте.  Але, за словами ініціаторок події – активісток феміністичної, ЛГБТ інклюзивної організації «Інша», на цей раз, з середини травня форум було перенесено на серпень через карантин.
 
У програмі форуму – як завжди, виставки, лекції, воркшопи та кінопокази. Зокрема прем'єрний показ фільму режисера Віталія Гавури  "Chachó", документальна вистава та перфоманс, які будуть створені прямо під час форуму.
Програму було сформовано за низовим принципом – її формували самі учасники й представники ЛГБТ спільноти, а організатори лише намагаються створити умови де кожна й кожен має простір для висловлювання.  
 
Але цього разу, за словами організаторів, вони вимушені будуть притримуватись карантину, й тому обграничуватимуть кількість учасників заходів, особливо тих, що проходитимуть у приміщеннях. Щоб попасти на них необхідно буде пройти реєстрацію за формами, які можна знайти на офіційній сторінці БО «Інша» у фейсбуці.
 
Також з міркувань епідеміологічної безпеки, цього року організатори Квір Форуму вирішили відмовитись від проведення маршу. Але у планах – планування й проведення іншого заходу який  був би спрямований на те щоб підвищити видимість та привернути увагу до проблем ЛГБТ спільноти.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину