Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2019
Гаряча новина
02.10.2018
2303
0

З 10 жовтня тролейбуси у Херсоні зупиняться?

З 10 жовтня тролейбуси у Херсоні зупиняться?

Про те, що з 10 жовтня Херсон, де і так існує велика проблема з громадським транспортом, може залишитися без тролейбусів.

Про це повідомляє видання khersondaily з посиланням на інформацію, оприлюднену 2 жовтня на засіданні постійної комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва, торгівлі, туризму, транспорту, дорожньої інфраструктури і зв’язку, реклами та сфери послуг, її головою та керівником КП «Херсонелектротранс»  Єгором Устиновим.

«Сьогодні на засіданні депутатської комісії з питань підприємництва міськради її голова Єгор Устинов, який є водночас керівником КП «Херсонелектротранс» повідомив, що отриманий лист від «Херсонобленерго» з попередженням про відключення електроенергії», - пише видання.

Причина – заборгованість підприємства по сплаті за електроенергію в 1,075 млн. грн. У свою чергу, є заборгованість перед тролейбусниками з міського бюджету по компенсації за перевезення пільговиків – вона досягла 4,212 млн. грн. Ці кошти передбачені профільною програмою.

«Тягові підстанції відключатимуть з 10 по 12 жовтня, тому що їх багато», - цитує видання Устинова.

За словами Устинова, направлені листи в «Херсонобленерго» та керівництву міста.

«Сесія буде 18 жовтня, відключати почнуть 10-го. Вийде соціальний експеримент, як 8 днів жити без тролейбусів», - сказав він.

Як повідомляє офіційний сайт мерії, сесія запланована на 19 жовтня.  Як раніше передавав ПІК , у Херсоні з другої декади жовтня можуть припинити електропостачання до десятків об’єктів житлового фонду.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину