Pik
Сьогодні, 22 Квітня 2019
27.03.2019
2136
0

Вже не шахрайство: у херсонця з банківської картки вкрали більше 30 тисяч гривень

Вже не шахрайство: у херсонця з банківської картки вкрали більше 30 тисяч гривень

У херсонця без його відома зловмисники зняли з банківської картки 31 тисячу гривень, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Чоловік став жертвою нового виду крадіжки.

Потерплий нікому не давав реквізити своєї картки, як це зазвичай буває із випадками шахрайства.

«Чоловік пригадав, що протягом останніх днів йому кілька разів телефонували на мобільний з незнайомих номерів. Після початку розмови люди вибачались, що помилились номером. На третій день його сім-картку заблокували. Прокинувшись вранці, чоловік виявив, що з банківського рахунку зникла 31000 гривень. Як з'ясувалося, потерпілий став жертвою нового виду крадіжки», – повідомляють у поліції.

Злочин відбувається за наступними кроками: зловмисник телефонує на мобільний номер жертви та говорить, що помилився, або робить виклик і одразу його скидає. Коли жертва передзвонює, їй відповідають, що це був помилковий дзвінок. Так відбувається кілька разів. Таким чином зловмиснику  відомо останні три номери, з ким спілкувалася жертва. Цих даних достатньо для блокування та відновлення сім-картки. Зловмисник телефонує мобільному оператору та блокує сім-картку. Наступного дня він відновлює її під виглядом власника номеру та отримує доступ до інтернет-банкінгу жертви і користується її грошима.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину