Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
31.07.2018
1405
0

Вже не хуліганство: поліція перекваліфікувала напад на Катерину Гандзюк

Вже не хуліганство: поліція перекваліфікувала напад на Катерину Гандзюк

Поліція перекваліфікувала статтю, за якою відкрите кримінальне провадження про напад на радницю Херсонського міського голови та в.о. керуючого апарату міськради Катерину Гандзюк. Розслідуватимуть вже не хуліганство, а "Умисні тяжкі тілесні ушкодження, вчинені з метою залякування потерпілого" (ч. 2 ст. 121 КК України).

Про це повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко. Його коментар з’явився у Фейсбуці під постом журналіста Олексія Братущака, одразу після брифінгу Херсонського міського голови.

Нагадаймо, Володимир Миколаєнко заявив, що проситиме Генпрокурора передати справу Гандзюк у провадження СБУ, адже обурений кваліфікацією злочину «Хуліганство».

Також міський голова повідомив, що вже був у лікарні у постраждалої і встиг з нею поспілкуватися.

-Мені не треба вам розповідати про її принципову позицію, вона дівчина пряма, вона завжди називає речі своїми іменами по відношенню до подій російської весни, ви знаєте її певні конфлікти з нашими правоохоронними органами, деякими державними службовцями. У неї своє бачення, хто це зробив, але вона не давала мені таке добро висловлювати її позицію стосовного того, що відбувається. Тому я не буду давати оцінку, що відбулось, з яких причин і хто винен у цій ситуації, сподіваюсь, мрію про це, що правоохоронні органи розберуться у цій ситуації, - розповів Володимир Миколаєнко. Наразі Катерина Гандзюк перебуває у реанімаційному відділенні обласної лікарні. Внаслідок нападу, під час якого невідомий вилив на неї кислоту, жінка отримала понад 30% опіків тіла.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину