Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
27.01.2020
569
0

Вже є результати експертиз щодо встановлення екологічної безпеки піску

Вже є результати експертиз щодо встановлення екологічної безпеки піску

За словами голови облдержадміністрації Юрія Гусєва, на сьогоднішній день вже є результати експертиз щодо встановлення екологічної безпеки піску, ввезеного на територію Херсонського торговельного морського порту з Чорногорії. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

«Ми ведемо плідну співпрацю з міністром енергетики та екології Олексієм Оржелем. За висновками Міністерства Чорногорія порушила Базельську конвенцію», - зазначив голова ОДА.

У конвенції передбачено заходи з погодження і умови транскордонних перевезень небезпечних та інших відходів.

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності за ввезення на територію Херсонського торговельного морського порту піску притягнуто керівників та відповідальних осіб, подано 7 позовів до суду щодо припинення експлуатації закладів або приміщень.

Крім того, під час робочого візиту на Херсонщину питання контролю процесу розслідування ситуації з чорногорським піском порушив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков. За його словами, єдиним варіантом стосовно повернення піску є офіційне звернення до Чорногорії з боку Міністерства закордонних справ України.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину