Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
31.03.2020
425
0

Вже 202 херсонця задекларували власні статки у «цифровому» форматі

Вже 202 херсонця задекларували власні статки у «цифровому» форматі

З початку року саме стільки херсонців скористалися сервісом он-лайн декларування доходів на веб-порталі ДПС та задекларували свої доходи в електронному вигляді. Спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відзначають про зростання інформаційної активності громадян м. Херсона, з яких вже 88 осіб прозвітували в «цифровому» форматі.

       Для зручності та спрощення процедури подання декларації про майновий стан і доходи громадян, ДПС запроваджено електронний сервіс, який дає змогу часткового автоматичного заповнення декларації в Електронному кабінеті платника.

       Для подання декларації в електронному вигляді попередньо потрібно отримати ключі електронного цифрового підпису, які видаються  будь-яким акредитованим центром сертифікації ключів (далі – АЦСК). Перелік АЦСК ДПС та їх адресами розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.

       Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою:  https://cabinet.tax.gov.ua або через офіційний вебпортал ДПС.

       Нагадуємо, що за 2019 рік декларація про майновий стан і доходи подається за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 02.10.2015 р. №859, у редакції від 25.04.2019 р. №177.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину