Pik
Сьогодні, 09 Квітня 2020
26.11.2018
753
0

Введення воєнного стану: маємо згуртуватись – нардеп Співаковський

Введення воєнного стану: маємо згуртуватись – нардеп Співаковський

Нардеп Олександр Співаковський переконаний, що всі народні обранці підтримають рішення РНБО та Указ Президента України про ведення воєнного стану.

Про це він написав у Фейсбук, передає ПІК.

«Я переконаний, що всі народні обранці в умовах цинічного нападу російського агресора на наші військові кораблі одноголосно підтримають рішення РНБО та Указ Президента України про ведення воєнного стану», - написав Співаковський після закінчення засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалась пропозиція Воєнного кабінету про запровадження в державі правового режиму воєнного стану.

«Причиною термінового скликання сьогоднішнього засідання стало те, що війська країни - окупанта - Російської Федерації в черговий раз здійснили акт цинічної та відвертої агресії по відношенню до України!

На два наші броньовані артилерійські катери та рейдовий буксир здійснили напад втричі переважаючі сили противника, угрупування військових кораблів якого було підтримано авіацією та спецназом.

В результаті бандитського нападу, а інакше це і не назвеш, бо події розгортались в акваторії Азовського моря, шість наших моряків було поранено, двоє з них знаходяться в тяжкому стані, двадцять українських воїнів та три судна переважаючими силами ворога були захоплені в полон.

На відео, яке відображає ці критичні події ми бачимо стійкість та холоднокровність наших воїнів, а також безкінечний потік нецензурної лайки і істерики з боку загарбників.

Я переконаний, що все українське суспільство та влада маємо згуртуватись у досягненні єдиної мети - захисту українського народу, державного суверенітету та територіальної цілісності України від російської агресії!

Президент України Петро Олексійович Порошенко підтримав пропозицію РНБО про запровадження правового режиму воєнного стану.

"Воєнний стан не є оголошенням війни, Україна не має наміру вести наступальні дії, мова іде про захист держави, її суверенітету." наголосив у своєму виступі Глава держави.

Військове положення вводиться на 60 діб. І вже сьогодні, 26 листопада, Верховна Рада України має зібратися на позачергове засідання, на якому народні депутати України мають розглянути та підтримати проект рішення щодо введення воєнного стану.

Я переконаний, що всі народні обранці у умовах цинічного нападу російського агресора на наші військові кораблі одноголосно підтримають рішення РНБО та Указ Президента України про ведення воєнного стану.

До зустрічі в залі Верховної Ради України», - написав Співаковський.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину