Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
13.05.2016
161
0

Вулицями Херсона проїхався "театральний тролейбус"

Вчора колектив херсонського театру вийшов на вулиці міста розповісти про найголовнішу театральну подію Херсонщини - фестиваль «Мельпомена Таврії».

Запрошувати херсонців на фестиваль вирішили творчо. Актори, примірявши яскраві образи і озброївшись гарним настроєм, надувними кульками, спочатку відправилися до звичайного міського тролейбусу.

Незвичні попутники пасажирів здивували. Та й воно не дивно. Шумна, весела компанія, граючий на задньому сидінні баяніст, харизматичні міми - нікого не залишили байдужими. Херсонці радо спілкувалися з артистами і обіцяли обов'язково відвідати фестиваль.

Після незабутньої поїздки тролейбусом актори відправилися дарувати гарний настрій перехожим. Херсонці від театральної компанії також були в захваті і вітали акторів щирими усмішками.

"Завтра, післязавтра і до самого початку фестивалю буде багато цікавих подій в нашому місті, присвячених "Мельпомені Тавріі". Звісно, під час фестивалю театр буде всюди: в парках, на вулицях будуть різні локації, де відомі актори роздаватимуть автографи", - повідомив директор театру Олександр Книга.

Нагадаємо, фестиваль пройде у Херсоні 20-28 травня.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину