Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
03.09.2020
440
0

Встановлюється джерело задимлення у північних районах області

Встановлюється джерело задимлення у північних районах області

У Верхньорогачицькому, Нижньосірогозькому, Великолепетиському, Горностаївському, Каховському та Бериславському районах наразі здійснюється відбір проб для встановлення біохімічного складу повітря, ґрунту та води. Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Обласна влада оперативно відреагувала на скарги місцевих жителів про задимлення і направила фахівців для дослідження ситуації.

Спеціалісти пересувної екологічно моніторингової лабораторії та Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби з безпілотним літальним апаратом працюють над встановленням джерела задимлення в окремих населених пунктах районів.

Крім того, за оперативними даними встановлено, що на території області не відбулось техногенної аварії з викидом в атмосферу чи на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин, що могли призвести до забруднення навколишнього природного середовища.

Нагадаємо, що 2 вересня занепокоєні місцеві жителі звернули увагу на незначні задимлення, що супроводжувалися специфічним запахом.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину