Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
04.01.2019
271
0

Працівникам Каховської мерії загрожує звільнення

Всім працівникам Каховської мерії загрожує звільнення

Каховка – єдине в Україні місто, де депутати не прийняли структуру виконкому на 2019 рік. Про це повідомляє у Фейсбук міський голова Каховки Андрій Дяченко, передає ПІК.

«Каховка - єдине місто в Україні, де депутати не прийняли структуру виконкому на 2019 рік. Які наслідки це тягне за собою?

Якщо структура не буде затверджена, 26 лютого всі працівники виконкому (130 осіб) будуть звільнені. Це буде безпрецедентний випадок, коли не зможуть працювати дитячі садки і школи, а каховчани позбудуться субсидій і соцдопомоги.

Депутати неодноразово були проінформовані про наслідки. Щоб виправити ситуацію, 29 грудня ми знову скликали сесію. Але більшість депутатів її проігнорували. Повторна сесія призначена 8 січня», - повідомив міський голова.

Він переконує, що депутати не хочуть затверджувати структуру, тому що вони проти легалізації робочих місць, адже в новій структурі у виконкому з’являються повноваження з легалізації робочих місць.

«А оскільки частина депутатів-підприємців офіційно не оформляють своїх співробітників, вони голосують проти введення посади інспектора з праці. Решта захищають більш великих підприємців, які порушують трудове законодавство, позбавляючи людей стажу та соціального захисту», - повідомив міський голова.

Ще одна причина – лобіювання інтересів великого бізнесу, пише Дяченко.

«Деякі великі підприємці протягом багатьох років користувалися каховській землею абсолютно безкоштовно. У 2018 року ми з секретарем міськради Іриною Гончаровою почали активну роботу з оформлення договорів оренди землі. У цьому році через суд до міського бюджету надійде понад 2 мільйони гривень за оренду. Звичайно ж, новий порядок не влаштовує неплатників, які через підконтрольних собі депутатів хочуть скоротити юридичний відділ та відділ по роботі з депутатами, які займаються оформленням землі»,- переконує міський голова.

Також серед депутатів є ті, хто хоче зменшити розмір дендропарку, пише він.

«У новому депутатському корпусі є представники, які бажають зменшити територію дендропарку на 5 га і отримати шматочок прибережної землі. Ми цього не допускаємо, тому у відповідь депутати йдуть на шантаж і відмовляються приймати структуру», - написав міський голова Каховки.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину