Pik
Сьогодні, 09 Квітня 2020
25.01.2019
836
0

«Все покаже розслідування» - Ігор Пастух

«Все покаже розслідування» - Ігор Пастух

Ігор Пастух підтвердив ПІК інформацію про те, що його відсторонили від виконання посадових обов’язків начальника Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки на час здійснення дисциплінарного провадження. 

«Так, це правда. Що стосується причини відсторонення, то питання не до мене, а до керівництва. Це ж вони мене відсторонили, а не я себе сам відсторонив. Причини, мабуть, знає, голова (голова Державної служби України з безпеки на транспорті – ред.)», - сказав Пастух.

Причини відсторонення, за словами Ігоря Пастуха, йому не назвали. «Я, звісно, здогадуюсь чому (чому відсторонили – ред.). Але, думаю, все покаже розслідування – буде ж висновок дисциплінарної комісії. А далі побачимо», - каже Ігор Пастух.

Проте він все ж відзначив: «це явне замовлення нелегальних перевізників» і пов’язує цю ситуацію з подіями навколо автостанції «Юг».

Нагадаємо, саме під час прес-конференції з питань пасажирських перевезень в області і з приводу роботи автостанції "Юг" виникла стрілянина у прес-клубі "Нового дня" 18 січня. 

Читайте також:

В ОДА проведуть нараду по автостанції «Югь»

Чи пов’язано мінування міськради і стрілянина на прес-конференції у Херсоні?

Рекет та автостанція «Югь» у Херсоні: що кажуть в ОДА

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину